Mortred – The Phantom Assassin İtem Rehberi

mortred item rehberi, dota mortred rehberi, mortred item build, dota mortred item rehberi, mort item rehberi,

Mortred – The Phantom Assassin

 

Başlangıç itemleri;

Boots of SpeedBoots of speed
Healing Salve

veya


Quelling Blade
Circlet of Nobility
Circlet of Nobility
Ironwood Branch
Ironwood Branch

*Boots of speed ile başlanırsa kısa sürede pt yapılır. Mortred’in ultisi sayesinde critic bir vuruş olacağından ne kadar erken kasılırsa o kadar iyi olacaktır.

 

Oyun başlarında;

Power Treads

Helm of the Dominator

Perseverance

Quelling Blade

*Pt ve Helm of the dominator kasılarak critic vurusunda mortred hp sini dolduracaktır. Ayrıca Perseverance mana ve can dolmasını sağlayacaktır.
Orta ve ileri oyunda;

Power Treads

Helm of the dominator

Battle Fury

Monkey King Bar   /  Cranium Basher   /  Black King bar

*Fury splash etkisi ile toplu vuracaktır ve ultisi sayesinde  5  versus 1  oyunda bile alabilecek bir herodur.
*Monkey King Bar mini stunu sayesinde düşmanın atağını kesmekle birlikte atack verdiği için mortred’in elinden pek kimse kacamaz.

 

Oyun sonu;

pt

satanic

battle fury

Monkey King bar

The  Butterfly

Black King Bar   /   BattleFury

*Son İtem Karşı takıma göre yapılır. Oyun sonunda kasmış bir mortredi durdurmak oldukca zordur.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

One Response to “Mortred – The Phantom Assassin İtem Rehberi”

  1. Divinemaker diyor ki:

    Bence basta botunu agacını tavugunu alcan sonra domi sonra voidstone. perceverence tmmlaman gereksiz claymore la broadsword alacaksın sonra ring oldu mu sana furry. Sonra bash sonra pt tmmla mort dalmaya hazır bosbuldugunu kaçırma:)(furry kasmakdaki amac seri farm). Sonra gözler üstünde critler havada ucuo bkb zamanı simdi mithril hammer allalım neden ogreaxe almadık cünkü hızlı farm pahalı itemi önce alınarak yapılır sonra onuda recipe ta aldık rahatız 5 inin arasına gir tabi takımla simdi divine zamanı neden divine demeyin kasınca carry ruhunu anlayacaksınız. Düsürmekten korkmayın cünkü artık 5v1 alırsınız tabi kasma hızınıza mislerede baglı. Hala devam ediosa oyun üstüne bide Domiyi sataniğe cevirin birde bashı geliştirin. 6 slot tmm 3k yakın can ve crit var daha ne olsun. Mis vurdugunuz hero varsa satın furryi gerci satmanızada gerek yok paranıx 4kdan asagı degildir :)MKB zamanı simdi onlar düşünsün( bu mortu belki Void keser Full item olması sartıyla)
    Domi yerine vlad olamazmı olabilir ancak satanic yapamazsın ilerde saglam bi Carry varsa karşıda gg.Fly olmazmı buna diyosan olmaz cünkü atack speede ve misse ihtiyacı yok kendi blinki ve misi var üstünde slot israfı hatta yenilmenize bile neden olabilir damage kas yerine cünkü ultin crit vuryo
    Oyun sonu pt satanic abysalblade bkb divine furry /MKB (oyun sonu critigi gören kaccaktır adamları birarada bulma sansın da olmayacaktır furry hertürlü iptal tabi ilisyonlu herolar yoksa) tamamen kasmanıza bakıyor basit bi hero kasarkrn daggerı iyi kullanın

Yorum Yazın